PON – PT: 08.00 – 20.00
SOB: 08.00 – 15.00

ul. Godebskiego 12
20-045 Lublin

Zadzwoń
516-965-700

Oferta

Jak działamy?

Naprawy dokonujemy na miejscu u klienta. Nie muszą Państwo wozić sprzętu i martwić się o przygotowanie transportu. Po otrzymaniu telefonu i uzgodnieniu szczegółów natychmiast wyruszamy.

Za dojazd nie pobieramy żadnej opłaty!

Jesteśmy w stanie przedstawić przewidywany koszt naprawy już na etapie rozmowy telefonicznej. Jeśli Klient zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług, szybko docieramy pod wskazany adres. Przed ewentualną naprawą dokonujemy przeglądu i określamy usterkę.

Dodatkowo – możliwość naprawy innych urządzeń AGD.

Mamy dostęp do oryginalnych części pralek, jak i do doskonałych zamienników. Które wybrać? W tej kwestii służymy radą, ale to do klienta należy ostateczna decyzja.

Gwarancja

Na wszystkie wymienione przez nas podzespoły zapewniamy 12-miesięczną gwarancję. Dotyczy części oryginalnych i ich zamienników!

Cena

Z doświadczenia wiemy, że każda usterka jest inna, nawet jeśli dotyczy tego samego podzespołu. Dlatego nie mam jednego stałego cennika – różne są bowiem modele pralek i ich stan zużycia. Najlepiej po prostu do nas zadzwonić, a my po uwzględnieniu wszystkich informacji przedstawimy orientacyjną cenę usługi.

Wycena

Diagnoza i wycena kosztów naprawy jest płatna i wynosi 40-50 zł. Opłata ta nie jest pobierana w przypadku zlecenia naprawy

Oferujemy

usuwanie usterek i awarii

udzielanie porad i konsultacji

wymianę łożysk

wymianę grzałki

wymianę pompy i innych podzespołów

podłączanie pralek

miłą i fachową obsługę

Telefon:

516-965-700

Adres:

ul. Godebskiego 12
20-045 Lublin